07

березня
2017

Чому в поєднанні з тепловим насосом надається перевага системі теплої підлоги? Ми звикли до радіаторів, і нас цілком влаштовує.

Тепловий насос і система опалення «тепла підлога» ніби спеціально створені одне для одного. Технічні характеристики теплового насоса такі, що температура теплоносія, який подається в систему опалення, не перевищує 55°. Чим нижча температура теплоносія, тим краща ефективність теплового насоса. Стандарні радіатори необхідно нагрівати до температур вище 60°, інакше вони виконують свою функцію, тобто не нагрівають повітря. Однак, якщо температуру теплоносія зменшити до 35 ° і навіть нижче, то зявиться перевага в економії енергії за допомогою теплового насосу. Труби підлогового опалення можуть дати достатню кількість тепла при низькій температурі теплоносія, оскільки площа пілоги – це і є площа нагрівального елементу.

Крім того, водяна тепла підлога не створює високих конвективних теплових потоків та суттєво покращує санітарно-гігієнічний стан приміщення, що опалюється (немає протягів, переміщення пилу, не пересушує повітря та не спалює кисень). Крім того, система теплої підлоги ідеально підходить для будь-якого інтер’єру, оскільки немає радіаторів, які обмежують можливості розташування меблів, псують зовнішній вигляд приміщення і є справжнім «пилозбірником».

ВСІ СТАТТІ

Залишити коментар

 • м. Львів, вул. Зелена, 149А, 3 поверх
 • Тел. / Факс:

  +38 (032) 232-84-13
  +38 (067) 674-41-03

 • E-mail:
  topbudlviv@gmail.com
 • час роботи:
  Пн-Пт 10:00 - 18:00
  Сб за домовленістю