07

березня
2017

Для чого потрібен дизайнер інтер’єру?

Безперечно, ніхто не може вказувати Вам, як Ви хочете жити. Але порадити, як Ваші мрії і плани реалізувати якнайкраще, як зробити Вашу оселю гармонійною, зручною та затишною – тут знадобиться дизайнер. Звісно, послуги дизайнера не безкоштовні, проте розробка дизайн-проекту ще до початку робіт дозволить в подальшому зекономити значну кількість коштів. Ви зрозумієте, чи підходить Вам колір стін ще до того, як купите фарбу та використаєте її. Не доведеться витрачатися на переробки, які неминучі в ході проведення ремонту без проекту. Не доведеться після закінчення ремонту миритися з наявністю електричних подовжувачів в оселі та наявністю інших недоліків, які можна було передбачити на стадії проектування.

Не потрібно переживати, що дизайнер запроектує дорожчі меблі або сантехніку, ніж Ви хотіли. Достатньо завчасно вказати бюджет, на який буде орієнтуватися дизайнер в ході створення проекту.

Створення дизайн-проекту – робота поетапна, на кожному етапі дизайн узгоджується з замовником. Тому в кінцевому результаті народиться інтер’єр, який повністю відповідатиме смакам та вимогам замовника.

ВСІ СТАТТІ

Залишити коментар

 • м. Львів, вул. Зелена, 149А, 3 поверх
 • Тел. / Факс:

  +38 (032) 232-84-13
  +38 (067) 674-41-03

 • E-mail:
  topbudlviv@gmail.com
 • час роботи:
  Пн-Пт 10:00 - 18:00
  Сб за домовленістю