07

березня
2017

Які переваги я отримаю від теплового насосу, на відміну, наприклад, від опалення газовим котлом?

В першу чергу – значна економія коштів на опаленні, оскільки тепловий насос — це найекономічніша система опалення, гарячого водопостачання і кондиціонування, котра переносить тепло із зовнішнього середовища у Ваш дім.  Тепловий насос функціонує від електромережі. З його допомогою, витрачаючи 1кВт електроенергії, Ви отримаєте 3-4 кВт тепла. Таким чином, отримуєте 2-3 кВт тепла безкоштовно з навколишнього середовища.Тепловий насос – це опалення без газу чи будь-якого іншого палива. Крім того, тепловий насос має ще ряд переваг:

-повністю автоматична система, яка працює за принципом «ввімкнув і забув». Один раз споживач встановлює комфортну для себе температуру в приміщенні. Надалі, протягом всього терміну експлуатації, автоматика буде аналізувати температуру на вулиці і всередині приміщення, та буде вибирати оптимальний режим роботи теплового насосу, для підтримки вибраної комфортної температури.

 -Теплові насоси можуть працювати як на обігрів приміщення, підготовку гарячої води, підігрів басейну, так і на охолодження. Вони прості у експлуатації і займають мало місця.

-найбезпечніша система опалення, в порівнянні з опаленням на газових чи твердопаливних котлах, в теплових насосах просто немає чому вибухати. Тому навіть сучасне і досконале газове обладнання, ніколи не зможе конкурувати з тепловим насосом по безпеці.

- екологічно найчистіша система опалення, оскільки, на відміну від інших джерел тепла, не спалюється жодне паливо. Принцип роботи теплового насосу — це збір низько потенційного тепла з навколишнього середовища і концентрація цього тепла в опалювальних пристроях Вашого будинку.

ВСІ СТАТТІ

Залишити коментар

 • м. Львів, вул. Зелена, 149А, 3 поверх
 • Тел. / Факс:

  +38 (032) 232-84-13
  +38 (067) 674-41-03

 • E-mail:
  topbudlviv@gmail.com
 • час роботи:
  Пн-Пт 10:00 - 18:00
  Сб за домовленістю